IXSJ25N120R1
Productnummer DigiKey
238-IXSJ25N120R1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXSJ25N120R1
Beschrijving
1200V 62M (25A @ 25C) SIC MOSFET
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 28 A (Tc) 75,3W (Tc) Through-hole ISO247-3L
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,8V @ 5,3mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
52 nC @ 18 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+21V, -4V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1435 pF @ 800 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
75,3W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
ISO247-3L
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
18V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
81mOhm @ 12A, 18V