IXTA10P50P
Productnummer DigiKey
238-IXTA10P50P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTA10P50P
Beschrijving
MOSFET P-CH 500V 10A TO263
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 500 V 10 A (Tc) 300W (Tc) Opbouwmontage TO-263AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
50 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2840 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
300W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1Ohm @ 5A, 10V