IXTA130N10T
Productnummer DigiKey
238-IXTA130N10T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTA130N10T
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 130A TO263
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 130 A (Tc) 360W (Tc) Opbouwmontage TO-263AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
104 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5080 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
360W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
9,1mOhm @ 25A, 10V