IXTA26P20P
Productnummer DigiKey
238-IXTA26P20P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTA26P20P
Beschrijving
MOSFET P-CH 200V 26A TO263
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 200 V 26 A (Tc) 300W (Tc) Opbouwmontage TO-263AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
56 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2740 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
300W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-263AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
170mOhm @ 13A, 10V