IXTH16N10D2 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
IXYS
Op voorraad: 458
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 0
Gegevensblad
N-kanaal, verarmingsmodus 100 V 16 A (Tc) 830W (Tc) Through-hole TO-247 (IXTH)
IXTH16N10D2
Productnummer DigiKey
IXTH16N10D2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTH16N10D2
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 16A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
64mOhm @ 8A, 0V
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
225 nC @ 5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5700 pF @ 25 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
830W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 (IXTH)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
0V