IXTP08N100P
Productnummer DigiKey
IXTP08N100P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTP08N100P
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 800MA TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1000 V 800mA (Tc) 42W (Tc) Through-hole TO-220-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 50µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
11.3 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
240 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
42W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
20Ohm @ 500mA, 10V