IXTP14N60P
Productnummer DigiKey
IXTP14N60P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTP14N60P
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 14A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 14 A (Tc) 300W (Tc) Through-hole TO-220-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
36 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2500 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
300W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
550mOhm @ 7A, 10V