IXTP96P085T
Productnummer DigiKey
IXTP96P085T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTP96P085T
Beschrijving
MOSFET P-CH 85V 96A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 85 V 96 A (Tc) 298W (Tc) Through-hole TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IXTP96P085T Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±15V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
13100 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
298W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
85 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
13mOhm @ 48A, 10V