IXTT88N30P
Productnummer DigiKey
238-IXTT88N30P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTT88N30P
Beschrijving
MOSFET N-CH 300V 88A TO268
Standaard levertijd fabrikant
37 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 300 V 88 A (Tc) 600W (Tc) Opbouwmontage TO-268AA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IXTT88N30P Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6300 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
600W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
300 V
Apparaatpakket leverancier
TO-268AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
40mOhm @ 44A, 10V