IXTX22N100L
Productnummer DigiKey
IXTX22N100L-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTX22N100L
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 22A PLUS247-3
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1000 V 22 A (Tc) 700W (Tc) Through-hole PLUS247™-3
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
270 nC @ 15 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7050 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
700W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Apparaatpakket leverancier
PLUS247™-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
600mOhm @ 11A, 20V