IXTY01N100D-TRL
Productnummer DigiKey
238-IXTY01N100D-TRLTR-ND - Tape & Reel (TR)
238-IXTY01N100D-TRLCT-ND - Cut Tape (CT)
238-IXTY01N100D-TRLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTY01N100D-TRL
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 400MA TO252AA
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal, verarmingsmodus 1000 V 400mA (Tc) 1,1W (Ta), 25W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 25µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
5.8 nC @ 5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
100 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1,1W (Ta), 25W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
0V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
80Ohm @ 50mA, 0V