IXTY26P10T
Productnummer DigiKey
IXTY26P10T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTY26P10T
Beschrijving
MOSFET P-CH 100V 26A TO252
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 100 V 26 A (Tc) 150W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
52 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±15V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3820 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
90mOhm @ 13A, 10V