IXTY90N055T2
Productnummer DigiKey
238-IXTY90N055T2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTY90N055T2
Beschrijving
MOSFET N-CH 55V 90A TO252
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 55 V 90 A (Tc) 150W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
42 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2770 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
55 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
8,4mOhm @ 25A, 10V