MCB40P1200LB-TUB is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 29
Gegevensblad
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 55 A (Tc) Opbouwmontage SMPD
MCB40P1200LB-TUB
Productnummer DigiKey
MCB40P1200LB-TUB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCB40P1200LB-TUB
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 55A SMPD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 15mA
Fabrikant
IXYS
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
161nC @ 20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2790pF @ 1000V
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Verpakking / doos
9-SMD-voedingsmodule
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
SMPD
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
55 A (Tc)
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
34mOhm @ 50A, 20V