DK02007JS
Productnummer DigiKey
3534-DK02007JS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DK02007JS
Beschrijving
DRILL BIT CARBIDE 2MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Boorbits Carbide 0,079" (2,00mm)
Categorie
Diameter - schacht
0,157" (4,00mm)
Fabrikant
Jabil Inc.
Materiaal
Carbide
Verpakking
Buis
Aantal fluiten
2
Status onderdeel
Actief
Fluitstraal
1,0mm
Type
Frees, kogel
Lengte - fluit
3,0mm
Diameter - bit
0,079" (2,00mm)
Lengte - totaal
45,0mm