DK04003JS
Productnummer DigiKey
3534-DK04003JS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DK04003JS
Beschrijving
DRILL BIT CARBIDE 4MM
Gedetailleerde beschrijving
Boorbits Carbide 0,157" (4,00mm)
Categorie
Diameter - schacht
0,236" (6,00mm)
Aantal fluiten
4
Lengte - fluit
5,0mm
Type
Eindfrees, vierkant
Lengte - totaal
45,0mm
Diameter - bit
0,157" (4,00mm)