DK04009JS
Productnummer DigiKey
3534-DK04009JS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DK04009JS
Beschrijving
DRILL BIT CARBIDE 4MM
Gedetailleerde beschrijving
Boorbits Carbide 0,157" (4,00mm)
Categorie
Diameter - schacht
0,236" (6,00mm)
Aantal fluiten
2
Status onderdeel
Actief
Fluitstraal
0,2mm
Type
Eindfrees, radius
Lengte - fluit
12,0mm
Diameter - bit
0,157" (4,00mm)
Lengte - totaal
50,0mm