DK02007JS | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 3534-DK02007JS-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DK02007JS |
Beschrijving | DRILL BIT CARBIDE 2MM |
Standaard levertijd fabrikant | 4 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Boorbits Carbide 0,079" (2,00mm) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Diameter - schacht 0,157" (4,00mm) |
Fabrikant Jabil Inc. | Materiaal Carbide |
Verpakking Buis | Aantal fluiten 2 |
Status onderdeel Actief | Fluitstraal 1,0mm |
Type Frees, kogel | Lengte - fluit 3,0mm |
Diameter - bit 0,079" (2,00mm) | Lengte - totaal 45,0mm |