DX07B024XJ1R1300 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DX07B024XJ1R1300 |
Beschrijving | CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | DX07B024XJ1R1300 Modellen |
Categorie | Functies Pick-and-place |
Fabrikant JAE Electronics | Bedrijfstemperatuur -30°C ~ 80°C |
Serie | Aantal poorten 1 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Nominale stroom (A) 0,25A, 1,25A |
Status onderdeel Actief | Spanning - nominaal 48V |