DX07S024JJ7R1200
Productnummer DigiKey
670-3118-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-3118-1-ND - Cut Tape (CT)
670-3118-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DX07S024JJ7R1200
Beschrijving
USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DX07S024JJ7R1200 Modellen
Categorie
Functies
Printplaatvergrendeling
Fabrikant
JAE Electronics
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C
Serie
Aantal poorten
1
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Nominale stroom (A)
0,25A, 1,25A
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
20V