DX07VN24WA2C1568 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
GCT
Op voorraad: 13.814
Gegevensblad
DX07VN24WA2C1568
DX07VN24WA2C1568
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07VN24WA2C1568
Productnummer DigiKey
670-3103-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DX07VN24WA2C1568
Beschrijving
CONN PLUG USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
EDA/CAD-modellen
DX07VN24WA2C1568 Modellen
Categorie
Functies
Printplaatgeleider, pick-and-place dop
Fabrikant
JAE Electronics
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C
Serie
Aantal poorten
1
Verpakking
Tray
Nominale stroom (A)
5A
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
48V