FI-RE41S-VF-R1300
FI-RE41S-VF-R1300
FI-RE41S-VF-R1300
Productnummer DigiKey
670-2388-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2388-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2388-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FI-RE41S-VF-R1300
Beschrijving
CONN RCPT 41POS 0.02 GOLD SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
41 Posities Receptacle Connector 0,020" (0,50mm) Opbouwmontage Goud
Categorie
Type bevestiging
Grendelhouder
Fabr.
Afwerking contact - mating
Serie
Hoogte isolatie
0,183" (4,65mm)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Status onderdeel
Actief
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Afwerking contact - stijl
Tin
Type contact
Platte bus, vrouwtje
Mated stapelhoogtes
10,1mm, 16,1mm
Stijl
Kaart naar kabel/draad
Functies
Afgeschermd, lasblokkering
Aantal posities
Nominale stroom (A)
0,8A per contact