FI-X30MR-NPB
FI-X30MR-NPB
FI-X30MR-NPB
Productnummer DigiKey
670-1217-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FI-X30MR-NPB
Beschrijving
CONN PLUG 30POS GOLD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 Rechthoekige posities Stekker Connector Goud
Categorie
Aantal rijen
1
Fabrikant
JAE Electronics
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Type bevestiging
Frictiesluiting
Verpakking
Tray
Type kabel
Platte flexibele kabel
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact
Goud
Type aansluiting
Stekker
Dikte afwerking contact
3,94µin (0,10µm)
Aantal posities
30
Kleur
Beige
Hoogte
0,039" (1,00mm)