IL-AG5-16P-D3L2-A
Productnummer DigiKey
670-2879-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IL-AG5-16P-D3L2-A
Beschrijving
CONN HEADER R/A 16POS 2.5MM
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 16 posities 0,098" (2,50mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IL-AG5-16P-D3L2-A Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,331" (8,40mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,138" (3,50mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,591" (15,00mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Tin
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - stijl
Tin
Pitch - mating
Materiaal contact
Messing
Aantal posities
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal rijen
2
Functies
Printplaatgeleider
Rij-afstand - mating
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Groen
Stijl
Nominale stroom (A)
3A per contact