IL-AG5-18S-D3C1-view2
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
Productnummer DigiKey
670-2880-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IL-AG5-18S-D3C1
Beschrijving
CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
18 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Groen 0,098" (2,50mm)
Categorie
Aantal rijen
2
Fabr.
Rij-afstand
0,118" (3,00mm)
Serie
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Bulk
Contactklemmen
Krimpen
Status onderdeel
Actief
Kleur
Groen
Type aansluiting
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal posities
Opmerking
Contacten worden apart verkocht
Hoogte
0,098" (2,50mm)