MA01F080VABBR300
Productnummer DigiKey
670-MA01F080VABBR300TR-ND - Tape & Reel (TR)
670-MA01F080VABBR300CT-ND - Cut Tape (CT)
670-MA01F080VABBR300DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MA01F080VABBR300
Beschrijving
CONN FLOATING SIDE STR 80 POS
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
80 Connector posities Stekker, middenstrookcontacten Opbouwmontage Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MA01F080VABBR300 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Aantal rijen
2
Fabrikant
JAE Electronics
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Functies
Printplaatgeleider
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Afwerking contact
Goud
Status onderdeel
Actief
Dikte afwerking contact
4,00µin (0,100µm)
Type aansluiting
Stekker, middenstrookcontacten
Mated stapelhoogtes
14mm
Aantal posities
80
Hoogte boven bord
0,484" (12,29mm)
Hoogte
0,025" (0,64mm)