MM60-52B1-B1-R850 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MM60-52B1-B1-R850 |
Beschrijving | CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031 |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 52 positie Vrouwtje Connector PCI Express Mini Card Goud 0,031" (0,80mm) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Uitlezen Dubbel |
Fabrikant JAE Electronics | Functies Printplaatgeleider |
Serie | Type montage Opbouwmontage, rechte hoek |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Aansluiting Soldeersel |
Status onderdeel Actief | Materiaal contact Koperlegering |
Type kaart PCI Express Mini Card | Afwerking contact Goud |
Geslacht Vrouwtje | Dikte afwerking contact 3,94µin (0,10µm) |
Aantal posities 52 | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Dikte kaart 0,039" (1,00mm) | Materiaal - isolatie Thermoplastic |
Aantal rijen 2 | Basisproductnummer |
Hoogte 0,031" (0,80mm) |