MM70-314B1-2-R300
Productnummer DigiKey
670-MM70-314B1-2-R300TR-ND - Tape & Reel (TR)
670-MM70-314B1-2-R300CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM70-314B1-2-R300
Beschrijving
CONN MXM 3.0 FMALE 314POS 0.020
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
314 positie Vrouwtje Connector MXM 3.0 Goud 0,020" (0,50mm) Zwart
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM70-314B1-2-R300 Modellen
Categorie
Uitlezen
Dubbel
Fabrikant
JAE Electronics
Functies
Printplaatgeleider, vergrendelingen
Serie
Type montage
Opbouwmontage, rechte hoek
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Aansluiting
Soldeersel
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact
Koperlegering
Type kaart
MXM 3.0
Afwerking contact
Goud
Geslacht
Vrouwtje
Dikte afwerking contact
11,8µin (0,30µm)
Aantal posities
314
Kleur
Zwart
Dikte kaart
0,047" (1,20mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal rijen
2
Materiaal - isolatie
Thermoplastic
Hoogte
0,020" (0,50mm)