MX19002P52
Productnummer DigiKey
670-2001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX19002P52
Beschrijving
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Rechthoekige connectors - Behuizingen Stekker Grijs 0,098" (2,50mm)
Categorie
Aantal rijen
1
Fabr.
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Contactklemmen
Krimpen
Verpakking
Bulk
Type bevestiging
Grendelhouder
Status onderdeel
Actief
Kleur
Grijs
Type aansluiting
Functies
Waterdicht
Type contact
Pen mannetje
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities
Opmerking
Contacten worden apart verkocht
Hoogte
0,098" (2,50mm)