MX23A26NF2
Productnummer DigiKey
670-3018-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX23A26NF2
Beschrijving
CONN HEADER R/A 26POS 2.5MM
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 26 posities 0,098" (2,50mm)
Categorie
Type bevestiging
Grendelhouder
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,122" (3,10mm)
Serie
Hoogte isolatie
0,720" (18,30mm)
Verpakking
Bulk
Vorm contact
Vierkant
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact - mating
Tin
Type aansluiting
Afwerking contact - stijl
Tin
Type contact
Pen mannetje
Materiaal contact
Messing
Pitch - mating
Functies
Printplaatgeleider
Aantal rijen
2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Rij-afstand - mating
Bescherming tegen binnendringen
Waterdicht
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Zwart
Stijl
Nominale stroom (A)
3A