MX23A34SF2
Productnummer DigiKey
670-2906-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX23A34SF2
Beschrijving
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Gedetailleerde beschrijving
34 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,098" (2,50mm)
Categorie
Rij-afstand
0,173" (4,40mm)
Fabr.
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Contactklemmen
Krimpen
Verpakking
Tray
Type bevestiging
Grendelslot
Status onderdeel
Actief
Kleur
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Hoogte
0,098" (2,50mm)