MX84B012SF1
MX84B012SF1
MX84B012SF1
Productnummer DigiKey
670-MX84B012SF1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX84B012SF1
Beschrijving
CONN RCPT HSG 12POS 2.20MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,087" (2,20mm)
Categorie
Rij-afstand
0,118" (3,00mm)
Fabr.
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Serie
Contactklemmen
Krimpen
Verpakking
Tray
Type bevestiging
Grendelslot
Status onderdeel
Actief
Kleur
Zwart
Type aansluiting
Functies
Vasthouder
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities
Opmerking
Contacten worden apart verkocht
Hoogte
0,087" (2,20mm)