MX84B020PF1
Productnummer DigiKey
670-MX84B020PF1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX84B020PF1
Beschrijving
CONN PLUG HSG 20POS 2.20MM
Gedetailleerde beschrijving
20 Rechthoekige connectors - Behuizingen Stekker Zwart 0,087" (2,20mm)
Categorie
Rij-afstand
0,118" (3,00mm)
Type bevestiging
Grendelhouder
Type contact
Pen mannetje
Hoogte
0,087" (2,20mm)