MX84B024SF1
MX84B024SF1
MX84B024SF1
Productnummer DigiKey
670-3148-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MX84B024SF1
Beschrijving
CONN RCPT HSG 24POS 2.20MM
Gedetailleerde beschrijving
24 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,087" (2,20mm)
Categorie
Rij-afstand
0,118" (3,00mm)
Type bevestiging
Grendelhouder
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Hoogte
0,087" (2,20mm)