SM3ZS067U310AMR1200
SM3ZS067U310AMR1200
SM3ZS067U310AMR1200
Productnummer DigiKey
670-2690-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2690-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2690-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM3ZS067U310AMR1200
Beschrijving
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
67 positie Vrouwtje Connector M.2 (NGFF) Mini Card Goud 0,020" (0,50mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SM3ZS067U310AMR1200 Modellen
Categorie
Uitlezen
Dubbel
Fabrikant
JAE Electronics
Functies
Printplaatgeleider
Serie
Type montage
Opbouwmontage, rechte hoek
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aansluiting
Soldeersel
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact
Koperlegering
Type kaart
M.2 (NGFF) Mini Card
Afwerking contact
Goud
Geslacht
Vrouwtje
Dikte afwerking contact
5,11µin (0,130µm)
Aantal posities
67
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Dikte kaart
0,031" (0,79mm)
Materiaal - isolatie
Thermoplastic
Aantal rijen
2
Basisproductnummer
Hoogte
0,020" (0,50mm)