WP25D-P028VA1-R8000
WP25D-P028VA1-R8000
WP25D-P028VA1-R8000
Productnummer DigiKey
670-2946-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2946-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2946-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WP25D-P028VA1-R8000
Beschrijving
CONN PLUG 28POS SMD GOLD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
28 Connector posities Stekker, buitenmantelcontacten Opbouwmontage Goud
Type aansluiting
Stekker, buitenmantelcontacten
Mated stapelhoogtes
0,7mm
Aantal posities
28
Hoogte boven bord
0,022" (0,57mm)
Hoogte
0,014" (0,35mm)