SC25-04HG
SC25-04HG
SC25-04HG
Productnummer DigiKey
4285-SC25-04HG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SC25-04HG
Beschrijving
2.5 MM W TO B CONNECTOR 4P HOUSI
Gedetailleerde beschrijving
4 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,098" (2,50mm)
Categorie
Hoogte
0,098" (2,50mm)
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C