SC25-09HG
SC25-09HG
SC25-09HG
Productnummer DigiKey
4285-SC25-09HG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SC25-09HG
Beschrijving
2.5 MM W TO B CONNECTOR 9P HOUSI
Gedetailleerde beschrijving
9 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,098" (2,50mm)
Categorie
Hoogte
0,098" (2,50mm)
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C