SC25-11HG
SC25-11HG
SC25-11HG
Productnummer DigiKey
4285-SC25-11HG-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SC25-11HG
Beschrijving
2.5 MM W TO B CONNECTOR 11P HOUS
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11 Rechthoekige connectors - Behuizingen Receptacle Zwart 0,098" (2,50mm)
Categorie
Hoogte
0,098" (2,50mm)
Fabr.
Aantal rijen
1
Serie
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Bulk
Contactklemmen
Krimpen
Status onderdeel
Actief
Type bevestiging
Sluiting met arretering
Type aansluiting
Kleur
Zwart
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Aantal posities
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C