LBF-A045MPXB-W012
Productnummer DigiKey
5448-LBF-A045MPXB-W012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LBF-A045MPXB-W012
Beschrijving
RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RFID-antennes 13,56MHz
Categorie
Frequentie
13,56MHz
Fabrikant
Joymax Electronics
Functies
Near Field communicatie (NFC)
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
45,00mm L x 14,00mm B x 2,00mm H