A700X157M006ATE015
Productnummer DigiKey
399-3055-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-3055-1-ND - Cut Tape (CT)
399-3055-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
A700X157M006ATE015
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 2000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
A700X157M006ATE015 Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Fabrikant
KEMET
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3.9 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Capaciteit
150 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
6.3 V
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm