A700X157M010ATE010
Productnummer DigiKey
399-11383-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-11383-1-ND - Cut Tape (CT)
399-11383-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
A700X157M010ATE010
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 10 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 10mOhm 2000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
A700X157M010ATE010 Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
4.7 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Capaciteit
150 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
10 V
ESR (equivalente serieweerstand)
10mOhm