A768MS477M1ELAS017
Productnummer DigiKey
399-A768MS477M1ELAS017TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A768MS477M1ELAS017CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A768MS477M1ELAS017DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
A768MS477M1ELAS017
Beschrijving
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 17mOhm 2000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
A768MS477M1ELAS017 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
KEMET
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
125 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
470 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
17mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C