C0402C105K9PACTU
Productnummer DigiKey
399-C0402C105K9PACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0402C105K9PACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0402C105K9PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C0402C105K9PACTU
Beschrijving
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF ±10% 6,3V Keramische condensators X5R 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C0402C105K9PACTU Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,022" (0,55mm)