C0603C101F1GACAUTO
Productnummer DigiKey
399-13712-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13712-1-ND - Cut Tape (CT)
399-13712-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C0603C101F1GACAUTO
Beschrijving
CAP CER 0603 100PF 100V C0G 1% A
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 pF ±1% 100V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C0603C101F1GACAUTO Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,034" (0,87mm)