C0603C102K5RACTU
Productnummer DigiKey
399-C0603C102K5RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C102K5RACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0603C102K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C0603C102K5RACTU
Beschrijving
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 pF ±10% 50V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
C0603C102K5RACTU Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,034" (0,87mm)