C0603C472J1GACTU
Productnummer DigiKey
399-9974-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-9974-1-ND - Cut Tape (CT)
399-9974-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C0603C472J1GACTU
Beschrijving
CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4700 pF ±5% 100V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
C0603C472J1GACTU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±5%
Dikte (max.)
0,034" (0,87mm)