C0603C472J1HACTU
Productnummer DigiKey
399-C0603C472J1HACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C472J1HACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0603C472J1HACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C0603C472J1HACTU
Beschrijving
CAP CER 4700PF 100V X8R 0603
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4700 pF ±5% 100V Keramische condensators X8R 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
C0603C472J1HACTU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Fabr.
Functies
Lage ESL, hoge temperatuur
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±5%
Dikte (max.)
0,034" (0,87mm)