C0603C472K2RACTU | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | C0603C472K2RACTU |
Beschrijving | CAP CER 4700PF 200V X7R 0603 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4700 pF ±10% 200V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | C0603C472K2RACTU Modellen |
Categorie | Temperatuurcoëfficiënt |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerantie ±10% | Dikte (max.) 0,034" (0,87mm) |