C1206C151GCGACTU
Productnummer DigiKey
399-C1206C151GCGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C151GCGACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C1206C151GCGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1206C151GCGACTU
Beschrijving
CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1206
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 pF ±2% 500V Keramische condensators C0G, NP0 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1206C151GCGACTU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL, hoge spanning
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerantie
±2%
Dikte (max.)
0,053" (1,35mm)